Blog

O co dbać, mając stronę lub sklep internetowy na Woocommerce?

o co zadbać mając stronę lub sklep internetowy?

Strona www czy sklep internetowy zbudowany na WordPressie wymaga regularnego, odpowiedniego doglądania. Zostawione same sobie lub nieodpowiednio rozwijane, szybko mogą przestać służyć właścicielowi: paść ofiarą wirusa albo tworzyć negatywny wizerunek firmy, którą promują. Jak dbać o stronę lub sklep na WordPressie?

Czytaj dalejO co dbać, mając stronę lub sklep internetowy na Woocommerce?

Co to jest SEO i czy Twoja strona www rzeczywiście go potrzebuje

co to jest SEO? Czy jest potrzebne Twojej firmie?

SEO (ang. search engine optimization) to działania w obrębie strony internetowej, których zadaniem jest poprawienie jej pozycji w Google. SEO polega na odpowiednim technicznym przygotowaniu strony/sklepu/bloga i odpowiednim przygotowaniu treści. Nie należy mylić SEO z pozycjonowaniem w wyszukiwarce Google, choć oba działania wykonuje się często razem.

Czytaj dalejCo to jest SEO i czy Twoja strona www rzeczywiście go potrzebuje

Long tail, czyli ruch z wyszukiwarki Google dla twojej firmy łatwiej i szybciej

ruch z wyszukiwarki Google dla Twojej firmy

Jeśli potrzebujesz wypromować swoją firmową stronę lub sklep internetowy w Google, to zacznij od tzw. fraz z długiego ogona, czyli tytułowego long tail. To najlepszy sposób na relatywnie szybkie zaistnienie w wyszukiwarce i zdobycie pierwszych odwiedzających. Ale frazy pozycjonowanie na long tail może być też Twoją długoterminową strategią reklamy w internecie.

Czytaj dalejLong tail, czyli ruch z wyszukiwarki Google dla twojej firmy łatwiej i szybciej