Strony internetowe dla firm – nasza oferta

W Stronyireszta.pl tworzymy strony internetowe dla firm z całej Polski. Jeśli Twoja firma potrzebuje profesjonalnego serwisu w dobrej cenie – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty; wykonamy dla Ciebie responsywną stronę www.

Nasza oferta:
wykonamy stronę internetową dla Twojej firmy

Strona będzie estetyczna i łatwa do aktualizowania i rozbudowy. Więcej informacji umieściliśmy poniżej.

Gdy potrzebujesz prostej, ale dobrze wykonanej strony internetowej

Nasze usługi kierujemy przede wszystkim dla tych przedsiębiorców, którzy potrzebują dobrze wykonanej, ale prostej strony www. Takie serwisy są idealne dla małych i mikro firm – skutecznie dotrą do internautów, ale nie obciążą budżetu przedsiębiorstwa.

Jaką stronę internetową możemy dla Ciebie wykonać?

Wykonamy stronę www dla Twojej firmy, która będzie posiadała wszystkie niezbędne funkcjonalności oraz będzie technicznie dopasowana do dzisiejszych czasów:

Samodzielna edycja treści dzięki kreatorowi wizualnemu

Oferujemy strony www, które są łatwe do samodzielnego zarządzania. Firmy, które zamówiły u nas swój serwis www, nie muszą zlecać nam każdej drobnej zmiany, jaką chcą wprowadzić w treści czy układzie. Serwis niemal każdego naszego klienta jest wyposażony w tzw. wizualny kreator, który pozwala na edytowanie i dodawanie treści za pomocą myszki.

Estetyczne projekty stron internetowych do wyboru

Oferujemy wykonanie Twojego serwisu na bazie jednego z projektów graficznych. Dzięki temu czas realizacji będzie krótszy, a cena niższa.

Takie rozwiązanie sprawdza się, gdy masz dość ograniczony budżet, ale zależy Ci na szybkim rozpoczęciu reklamy w Internecie i pozyskiwaniu w nim nowych klientów lub zwiększenia sprzedaży.

Czy projekt strony www nie jest niezbędny?

Możesz się zastanawiać, czy nie jest konieczne wykonanie projektu graficznego, zanim przejdziemy do zakodowania go do strony www.

Oczywiście, istnieją plusy stworzenia takiego projektu, ale jeśli Twoja strona z założenia ma być prosta i nieduża – poradzimy sobie bez niego :). Dzięki temu uzyskasz niższą cenę, a wygląd swojej strony www wybierzesz z jednego z naszych szablonów.

Popularny CMS WordPress

Zarówno mniejsze jak i większe firmy tworzą swoje witryny internetowe na bazie systemu CMS WordPress. Ułatwia on znacznie zarządzanie serwisem, a dzięki temu pozwala się przedsiębiorcy skupić na zdobywaniu i obsłudze klientów, zamiast na walce z technologią 🙂 Już co trzecią stronę w Internecie zbudowano na WordPressie!

Zabezpieczenia WordPressa

Każda strona musi być zabezpieczona przed atakami złośliwego oprogramowania. Zabezpieczenia strony internetowej sprowadzają się nie tylko do zainstalowania odpowiednich wtyczek, ale także dodatkowych prac, które dla Ciebie wykonamy. Dodatkowo, na szkoleniu z obsługi Twojego serwisu pokażemy Ci podstawy dbania o niego tak, aby minimalizować ryzyko infekcji w przyszłości.

Zdalne szkolenie multimedialne z obsługi strony

Po skończonej pracy nad Twoim serwisem zorganizujemy w sumie 3 godziny zdalnego szkolenia, na którym dowiesz się, jak aktualizować swój serwis i dbać o niego.

Wszystkie podstawowe funkcjonalności w cenie

Twoja firmowa witryna prawdopodobnie nie musi posiadać nieograniczonych możliwości, aby zdobywać klientów. Na stronie powinno znajdować się przede wszystkim to, czego oczekują internauci. Dla większości firm oznacza to, że należy skupić się na ograniczeniu zbędnych funkcjonalności do minimum. Formularz kontaktowy, galeria realizacji lub zdjęć, blog lub aktualności, informacja o cookies (ciasteczkach), polityka prywatności – to podstawowe elementy serwisu, które, zgodnie z zasadą 80/20, będą stanowiły esencję bardzo wielu firmowych serwisów. Polecamy też zainstalowanie newslettera, aby zatrzymywać potencjalnych klientów na dłużej.

Odpowiedzi na Twoje pytania

Nasza oferta to nie tylko usługi, ale i skorzystanie z naszej wiedzy i doświadczenia w tworzeniu stron www. Gdy nawiążesz z nami współpracę, podpowiemy Ci, co warto umieścić w Twoim serwisie www.

Założymy skrzynki e-mail w Twojej domenie

W cenie wykonania strony założymy takie skrzynki e-mail, jakie chcesz. Ich ilość jest zwykle nieograniczona (zależna od wybranego hostingu).

Zarejestrujemy dla Ciebie hosting i domenę

…czyli dwa elementy, które są niezbędne do posiadania strony na WordPressie.

Zoptymalizujemy stronę (SEO) i przyspieszymy ją

SEO to bardzo obszerna dziedzina wiedzy, ale podstawowa optymalizacja strony znajduje się w każdym pakiecie z naszej oferty. Dodatkowo przyspieszamy strony tak, aby jak najszybciej się wczytywały (to też element optymalizacji SEO; zarówno internauci jak i Google cenią szybkie serwisy).

Jak założyć stronę internetową dla firmy? Etapy

Strony internetowe dla firm zakłada się tak samo jak wszystkie inne witryny, jednak trzeba bardziej zadbać o detale. Prześledźmy cały proces pokrótce:

krok 1
Decydujesz się skorzystać z naszych usług

Znasz już naszą ofertę i ceny. Piszesz do na e-mail, w którym opisujesz wstępnie, jaka strona Cię interesuje. Możesz:

  • napisać, czym zajmuje się Twoja firma. Podaj na początek podstawowe informacje
  • napisać, co już masz (np. logo lub inne materiały marketingowe marki, albo hosting)
  • podać, który z naszych motywów Ci się podoba
  • napisać, do kiedy musi powstać Twoja strona internetowa
  • do jakich klientów chcesz dotrzeć

Jeśli nie wiesz, co napisać przy którymś z powyższych punktów, możesz go pominąć. W dogodnym dla obu stron terminie zdzwonimy się na niedługą rozmowę i omówimy niejasne kwestie. Będziemy chcieli ustalić jak najwięcej szczegółów tak, żeby Twoja strona internetowa wyszła jak najlepsza.

Nasza zasada: nie ma głupich pytań. Jeśli czegoś nie wiesz – pytaj. My też czasem czegoś nie wiemy 😉

krok 2
Wybór hostingu i domeny. Ile kosztuje hosting?

Firmy zwykle decydują się na posiadanie serwisu na własnym hostingu. Hosting to stały (zwykle coroczny) koszt, ale proste strony internetowe mają małe wymagania techniczne; małej firmie wystarczy zwykle hosting, który rocznie kosztuje do 100 czy 200 zł. Wybór odpowiedniego hostingu wpływa na to, jak szybka będzie Twoja strona (jest jednym z czynników), więc trzeba wybrać taki hosting, aby internauci i Google wysoko oceniali Twój serwis.

Domena, czyli adres strony

Strony internetowe muszą mieć też adres, czyli domenę. Koszt domeny .pl to zwykle 50-123 zł. Pokażemy Ci, gdzie kupić ją taniej (co nie wiąże się z jej gorszym działaniem). Ważne, aby domena była zarejestrowana na dane Twojej firmy, a nie nasze. To przecież Twoja domena! Wielu klientów mówiło nam, że domenę zarejestrował na siebie wykonawca stron internetowych i teraz proponuje jej odsprzedaż po znacznie zawyżonej cenie!

Zaczyna powstawać Twoja firmowa strona internetowa

Przystępujemy do Tworzenia Twojej strony. W zależności od tego, jak ma być duża, jej zbudowanie zajmie nam od nieco ponad tygodnia do trzech – w przypadku prostych stron.


Ewentualne poprawki w serwisie

Gdy Twoja strona internetowa będzie gotowa, pokażemy Ci ją. Jeśli uznasz, że to konieczne, wprowadzimy poprawki. Potem zostanie nam tylko umówienie się na zdalne, multimedialne szkolenie, na którym nauczysz się, jak obsługiwać swój serwis w Internecie.


Zdalne, internetowe szkolenie

Najwięcej na takim szkoleniu skorzystają mikro i małe firmy, którym zależy na samodzielnym aktualizowaniu serwisu, bez konieczności zlecania tych prac na zewnątrz. Twoja firma będzie mogła wykonać wiele prac na stronie zupełnie samodzielnie m.in. dzięki kreatorowi wizualnemu, który dostaniesz w cenie wykonania serwisu.

Twoja firma skorzysta na takim szkoleniu jeszcze w jeden sposób: będziesz świadomie aktualizować swój serwis. Jeśli się tego nauczysz, zyskasz możliwość:

  • estetycznego przedstawiania oferty firmy, dzięki czemu nie „odstraszysz” klientów brzydkim wyglądem strony
  • zoptymalizowania treści serwisu pod Google (SEO), a to ważny element obecności firmy w internecie
  • dodawania nowych stron (tzw. podstron, czyli dodatkowych działów serwisu). Ułatwiają to takie internetowe narzędzia jak wspomniany CMS WordPress

Mówiąc krótko: dobrze aktualizowana strona to potencjalnie sprawniej rozwijająca się firma (większa łatwość w zdobyciu klientów).

Ile kosztuje strona dla firmy?

Cena strony internetowej zależna jest od jej objętości (ile treści chcesz w niej opublikować), ale najprostsze strony wykonujemy już od 999 zł netto. Koszt związany z domeną i hostingiem nie jest wliczony. Te internetowe usługi opłacisz u zewnętrznych firm, które wspólnie wybierzemy (zaproponujemy Ci te, które mają dobrą ofertę i ceny).

Strony internetowe są tym droższe i tym droższe jest ich wykonanie, im bardziej są rozbudowane i nietypowe. Jeśli więc zależy Ci na atrakcyjnej cenie Twojej witryny internetowej, warto ograniczyć się do prostych funkcjonalności (opisanych pokrótce wcześniej) i umieszczenia na niej tylko najważniejszych informacji. Zwykle w ten sposób działają głównie małe firmy, ale nie tylko.

Masz pytania dotyczące stron internetowych?

Chętnie udzielimy Ci dodatkowych informacji dotyczących stron www lub obecności Twojej firmy online (także obecności w Google). Napisz do nas i opisz swój problem. Odpowiadamy do 24 godzin w dni robocze.

Ważne: powyższe informacje nie są ofertą. Tę przedstawiamy każdemu klientowi indywidualnie, po poznaniu jego potrzeb.

5/5

Dodaj komentarz

Strony i reszta